hakkımızda

NEOENERJİ Temiz Enerji, Alternatif enerji sektörünün önde gelen kuruluşlarındandır. Kurulduğu ilk günden buyana değişmeyen yapısı ile istikrar, başarı ve güven simgesi olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Merkezi İstanbul’da bulunan NEOENERJİ, rüzgar enerjisi, güneş enerjisi, hibrid uygulamalar, offgrid ve ongrid uygulamalar, uzaktan izleme takip sistemleri  ve güneş enerjili aydınlatma sistemlerinde uzmanlaşmıştır.

NEOENERJİ, her biri konularında uzman geniş teknik ve idari kadrosuyla, yenilenebilir enerji, güneşten ve rüzgardan elektrik üretimi ve hibrid enerji konularında her tür proje geliştirme, ön fizibilite çalışması, projelendirme, bütçelendirme, ekipman seçimi, ürün tedariği, montaj, devreye alma, uygulama, anahtar teslim sistem kurulumu, satış sonrası teknik destek, yedek parça, bakım ve işletme desteği, geniş ürün pörtföyü ve stoğuyla toptan ve perakende malzeme satışı ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

NEOENERJİ, anahtar teslim proje çözümlerinde uzmanlaşmıştır. Müşterilere eksiksiz proje yönetimi ile tüm ongrid ve offgrid sistemlerin kurulumundan devreye alınmasına kadar her türlü hizmeti sunmaktadır. GENSED, KOSGEB ve İTO üyesi olan NEOENERJİ dünyanın en büyük fotovoltaik fuarı olan INTERSOLAR Munich fuarına katılan az sayıda Türk firmasından biridir. NEOENERJİ, Almanya, Avusturya, Çek Cumhuriyeti, Bulgaristan, Yunanistan, Mısır,  Senegal gibi yurtdışı ülkelerde yaptığı hibrid enerji sistem kurulumları yanısıra yurtiçinde çok sayıda sistem kurulumunu başarıyla gerçekleştirmiştir.

Yurtiçi ve yurtdışında bir çok kurum, kuruluş, yatırımcı, üniversite ve yerel yönetimlere proje geliştiren ve faal enerji sistemleri ile hizmet eden NEOENERJİ, TSE’nin Enerji Sistemleri Merkezi için ülkemizde başka bir örneği olmayan hem offgrid hem ongrid çalışan, 7×24 uzaktan performans izleme yapılabilen hibrid enerji üretim sistemi projesini ve Başakşehir belediyesinin Türkiye’de bir ilk olarak gerçekleştirdiği, ülkemizin ilk ve tek Teknoloji Merkezi (Living Lab) için yapılan ongrid hibrid enerji üretim sistemi projesini de başarıyla teslim etmiştir.

Bütçesinde Ar-Ge’ye önemli bir yer ayıran NEOENERJİ, küçük rüzgar türbinleri, elektronik sistem elemanları, uzaktan izleme takip sistemleri, veri okuma ve kayıt cihazları geliştirmekte, üretmekte, yurtiçi satışların yanısıra yurtdışına da ihraç etmektedir. NEOENERJİ, TÜBİTAK 1511 Öncelikli Alanlar Araştırma Teknoloji Geliştirme ve Yenilik Projeleri Destekleme programı kapsamında “Fotovoltaik Güneş Enerjisine dayalı üretim tesislerinin uzaktan yönetim yazılımı, veri toplama modülleri ve hibrid şarj kontrol cihazının gömülü elektronik sunucu yazılımı ve mekanik tasarımı” başlıklı projesini de halihazırda yürütmektedir.

aboutPict